Levé pozadí

Staff meeting 04/2013

Vážení přátelé,

jak jistě víte, vedení divize se pravidelně osobně schází za účelem projednání důležitých záležitostí a diskusemi nad plány do dalších období. V poslední době docházelo k umožnění účasti na tomto jednání i široké veřejnosti, kterou daná problematika zajímá a směřování divize jí není lhostejné. Věřime, že zpětná vazba je důležitou a nedílnou součástí našeho rozhodování a i mnohé právě z Vašich nápadů jsou obvykle realizovány.


Rád bych Vás, tímto, pozval na další setkání členů IVAO-CZ Staffu, které proběhne v Pátek 12.4.2013 ve večerních hodinách v Praze.

Zápis z tohoto meetingu si můžete přečíst zde

Protože kapacita dostupných prostor ovšem není neomezená, chtěl bych Vás dále požádat, abyste mi zaslali e-mail v případě vážného zájmu o účast na tomto setkání. Přednostně bude nabízeno místo členům české divize. Aktuální předpokládanou účast můžete sledovat zde.


Z důvodu toho, že k těmto jednáním obvykle dochází v soukromém objektu, Vám bližší informace o místě konání poskytnu raději e-mailem proti Vaší přihlášce. Díky za pochopení.


Pokud se osobního setkání nechcete či nemůžete zúčastnit a i přesto Vás napadá důležité téma, které bychom měli projednat, pošlete mi Váš návrh taktéž e-mailem nebo jako komentář pod tímto článkem. Možnost účasti přes audio/video služby prostřednictvím Internetu není k dispozici, stejně tak nebude pořizován audiovizuální záznam. K dispozici by však měl být textový zápis důležitých informací.


S pozdravem,


Michal Vorel