Levé pozadí

Změny ve vedení divize

Vážení a milí členové české divize IVAO,

blíží se čas školních prázdnin, jakožto doby, která rozděluje dvě virtuálně-letecké sezony. Jak jistě víte, nedávno proběhlo poslední setkání členů vedení naší divize v sezoně 2012/2013.
Je mi povinností Vás informovat o novinkách, které nastaly či nastanou.První novinkou je zahájení prázdninového provozu. Jedná se o pilotní projekt, kdy každý z Vás má možnost se podělit o prázdninovou destinaci s ostatními piloty. Veříme, že tento krok povede alespoň částečně ke zvýšení provozu v období letních měsíců. Více informací o tomto projektu již brzy na našich webových stránkách.

Druhou, asi nejzásadnější, novinkou jsou personální změny ve vedení divize. Rád bych Vás tedy tímto informoval o tom, že jsem se rozhodl rezignovat na funkci CZ-DIR. Tímto tedy ukončím své půlroční působení v čele české divize IVAO. Nadále však budu působit jako poradce, zejména v oblasti výcviku, zkoušek a technického zázemí divize.

Společnými silami jsme vybrali ty, kteří budou ve vedení divize dále pokračovat. Podal jsem návrh na jmenování Lukáše Myšky do funkce CZ-DIR. Věřím, že pokud někdo má pokračovat v čele divize, je právě Lukáš tím nejlepším kandidátem.

Vážení přátelé, tímto bych se s mnohými z Vás chtěl naposledy rozloučit. S některými z Vás se ještě budu potkávat na trénincích či zkouškách, s jinými zase na akcích reálného charakteru. Závěrem bych chtěl říct, že po celou dobu, kterou jsem strávil ve vedení, jsem se snažil vést divizi cestou, o které jsem byl přesvědčen, že je ta nejlepší. Nyní však nastal čas se naplno věnovat důležitějším věcem, zejména z oblasti profesního a osobního života, které jsem tak dlouho zanedbával. Chtěl bych, touto cestou, ještě poděkovat všem, kteří mě podporovali v nelehkých časech, a těm, kteří se jakýmkoli způsobem přičinili o rozvoj virtuálního létání. Ve vedení divize i nadále zůstávají ti nejschopnější lidé a jsem pevně přesvědčen, že vlak s názvem IVAO-CZ ani tentokrát nevykolejí.S pozdravem,


Michal Vorel