Levé pozadí

LKPR Heavy meeting a CVIAF 2011

 

V následujících několika dnech nás na IVAO čekají dvě velké akce, o kterých bych se rád zmínil ještě jednou zde, na hlavní stránce, protože si myslím, že si to obě zaslouží a každopádně lze doporučit obě navštívit. Již dlouho jsme neorganizovali žádný "mezinárodní" event, s rozšířeným způsobem propagace na zahraničních fórech, ve všech světových divizích a na nejpoužívanějších sociálních sítích. Pojďme si tedy v krátkosti připomenout, co nás čeká v nejbližších dnech.

 

           LKPR Heavy Meeting 25.10.2011

Již toto úterý, 25.10.2011, čeká hlavní nápor letiště Praha - Ruzyně. Oprášili jsme v minulosti velmi oblíbený "Heavy meeting" a uvidíme, jakým způsobem se tedy domácí i zahraniční piloti ujmou úkolu co nejvíce naplnit mezinárodní letiště Praha svými obřími miláčky. Celá záležitost je o to pikantnější, že vzhledem k stavebním úpravám na letišti v Praze jsou některé "heavy" stojánky zavřené a v případě většího provozu bude složité letadla na letiště řádně poskládat. Myslím, že nejen LKPR_GND ale i Follow-Me se pořádně zapotí. Máte v úterý večer čas? Akce startuje v 20:00 hodin našeho času, stanoviště budou otevřena dokud bude alespoň nějaký provoz. Jestliže máte rádi velký, ale opravdu velký provoz s velkými letadly, přileťte se podívat a přispějte tak k velikosti akce. 'Rádi bychom, aby se v průběhu dalších let stala akcí, na kterou budou rádi vzpomínat nejen čeští, ale také zahraniční piloti.

Heavy Meeting

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CVIAF - Czech Virtual IVAO Air Festival 2011 29.10.2011

 Akce CVIAF 2011 je po dlouhé době první akcí organizovanou skutečně členy české divize, nikoliv vedením. Jsme rádi za každou podobnou vlašťovku - aktivita každého jedince je velice vítána, pokud přispívá k aktivitě sítě jako takové. Moc děkujeme organizačnímu týmu CVIAF a jsme sami zvědavi, jak se celá akce podaří. Nechme ale nyní promluvit jednoho z organizátorů akce - Jakuba Macillise:

"Je každoroční tradicí, že se na letišti v Hradci Králové koná začátkem září letecká přehlídka CIAF. Ne všichni ovšem mají možnost se na letecký den dostavit a proto jsme se rozhodli zkusmo uspořádat první ročník virtuálního leteckého dne právě na letišti v Hradci Králové - CVIAF 2011. Čeká Vás letecký program plný zajímavých letadel i vystoupení. Program začíná 29.10.2011 v 10:00. Pokud by jste měli zájem o účast na leteckém dni, tak je možné si zarezervovat slot pro Vaše vystoupení, nebo můžete jen přiletět do Hradce jako pozorovatel, či jako účastník statické ukázky. Pouze počítejte se zdržením na příletu a možným vyčkáváním. Aktuální podobu programu a aktuální informace můžete sledovat na facebookové stránce akce a zde na fóru. Tamtéž lze také provést rezervaci.Máme zařízeno kvalitní řízení pro věž na LKHK i řízení na přilehlém LKPD. Nyní již jen zbývá popřát všem pilotům, aby se jejich vystoupení vydařila, všem divákům, aby se jim líbila a nashledanou 29.10. na LKHK"

CVIAF2011