Levé pozadí

Crowded Skies VIII

Crowded Skies 8

IVAO představuje svůj  event “Crowded Skies 8” plánovaný na 18. prosince 2011. Tato rekordy lámající událost přivádí celé IVAO online k životu. Během této události očekávejte hustý provoz po celém světě, živé řízení letového provozu, domluvené lety mezi divizemi a mnohem více. Předchozí konání Crowded Skies zaznamenalo více než 2.303 (!) online připojení najednou s více jak 9,600 letů po celé konání eventu, což je jedinečný rekord.
------------------------
IVAO a Aerosoft spojili síly k šlechetnému činu. Aerosoft souhlasil s příspěvkem stejného množství eur, kolik bude maximální množství současných připojení během události Crowded Skies. Pokud budeme mít například 2,000 uživatelů online, Aerosoft přispěje částkou 2,000 euro na charitu. Všechny příspěvky půjdou na účet “Guder Orphanage Center”. Tato organizace podporuje sirotčinec v Guderu v Etiopii, kde žije 56 dívek s šancí chodit do školy.

Pamatujte, že každý let během špičky (kterou očekáváme mezi 14 Z – 21 Z) zajistí příspěvek 1 eura od Aerosoftu a tím můžete alespoň touto snadnou cestou přispět k lepšímu světu.

Leťte s námi na síti IVAO během realistického a "zahuštěného" eventu a pomozte vytvořit nový rekord a také pomoci k tomuto šlechetnému činu. Pro více informací navštivte: http://www.ivao.aero/events/csviii/