Levé pozadí

Zkouškový večer na LKTB

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na ,,Zkouškový večer" na letišti v Brně - Tuřanech, který se uskuteční v úterý 13.8.2013 od 20:00 místního času.

Na letišti budou probíhat rovnou dvě praktické zkoušky našich řídících, a to na stanovišti LKTB TWR (Tuřany Věž) a LKTB APP (Brno Radar).

V čem jsou tyto zkoušky zvláštní ?

Vzhledem k personálním změnám, ke kterým došlo, případně ještě do konce léta dojde je zapotřebí plnit platné předpisy stanované IVAO HQ pro všechny divize. Tyto zkoušky jsou zvláštní tím, že na nich bude přítomno více zkoušejících, než obvykle.

Protože zkoušený Marek Buchtela je aktivní člen Staffu IVAO-CZ, je zapotřebí, aby na jeho řízení dohlíželi hned dva nezávislí zkoušející. Těmito bude Michal Vorel (CZ-ADIR) a Tomáš Pešák (CZ-TAC).

Na stanovišti TWR dochází k aplikaci jiného postupu, tedy k zácviku nového zkoušejícího Lukáše Myšky (CZ-DIR), který bude zkoušet spolu s Matějem Quardou (CZ-AOC).

Aplikace obou postupů v žádném případě neznamená změnu nastavené pomyslné laťky ani směrem nahorů, ani dolů. Chtěli bychom požádat všechny piloty o maximální spolupráci se všemi zkoušejícími v průběhu večera.