Pravé pozadí

Levé pozadí

Aktuálně

Aktuální dění v divizi

Vážení přátelé, dovolte nám, abychom Vás informovali o novinkách v naší divizi.

Nové divizní tours !

Vážení piloti,

dneškem počínaje můžete létat dvě nové tour, které jsme pro Vás připravili. Věříme, že netradiční pojetí klasických tour Vás bude bavit !

CZ IFR Challenge 2016-2017

CZ Dangerous Airports Tour 2016-2017

Kromě těchto nových tour můžete létat také stálice našeho virtuálního nebe, Events nebo Training toury.


Těšíme se na Vás !

Kempovací víkend IVAO-CZ 2016

Tak jako v předchozích letech se uskutečnila kempovací akce v autokempu Seč Pláž, neboť jsme si oblíbili tento útulný kemp ležící zhruba na polovině cesty mezi Prahou a Brnem. Letošní ročník byl již čtvrtý v pořadí. Kempování proběhlo od pátku 22. do neděle 24.7.2016. Historie se opakovala taktéž v předpovědi počasí. Dle předpovědí mělo celý víkend propršet, nicméně prognostika nebyla naplněna a počasí vyšlo na jedničku, tedy kromě neděle, kdy začalo pršet. Ještě teď nejspíše někteří suší stany.

Mega Airport Prague je venku!

Čas se už začínal vléct, všichni začínali ztrácet naději… Ale 12. 5. 2016 je den, kdy je Mega Airport Prague od Aerosoftu v kooperaci s XHT-Labs uveden oficiálně do prodeje! No, a jistě se ptáte, na co se máte těšit? Tak třeba na propracované budovy, vylepšené osvětlení, různé pokročilejší animace a podobné… Žhavte počítače, napište letový plán, připojte se na IVAO, a užijte si zážitek z letu do Prahy nebo z Prahy, protože již dlouho očekávanou scenerii si můžete nyní koupit na stránkách Aerosoftu za krásných 25,99€.


Hledáme posily

IVAO-CZ hledá posily do svého týmu.

Co potřebujeme?
- Znalosti a zkušenosti s grafikou (Adobe Photoshop nebo srovnatelný software)
NEBO
- Znalost pilotních postupů (IFR), frazeologie a znalost prostředí (IvAc)

- Ochotu přiložit ruku k dílu
- Schopnost pracovat týmově
- Nekonflitkní osobnost bez závažné suspendace

* Není vyžadována žádná konkrétní ATC nebo pilotní hodnost.

Pokud splňujete výše uvedená kritéria a chcete se zapojit, zašlete nám, prosím, krátký motivační dopis na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Těšíme se na Vás!

Kempovací víkend IVAO-CZ 2015

Letos se uskutečnil již třetí ročník kempovací akce IVAO v autokempu Seč Pláž. Sešli jsme se v pátek 24. 7. 2015 ve velmi hojném počtu 18 lidí. Oproti minulým ročníkům jsme zde měli i o poznání více slečen. Ačkoliv byla předpověď počasí nepříznivá, naštěstí se tak nestalo a měli jsme pěkně.


Více článků...