Levé pozadí

Czech Division Training Staff

CZ-TC

Czech Training CoordinatorZajišťuje veškeré dění spojené se školením a tréninkem, zejména obecné záležitosti spojené se vstupem nováčků do organizace IVAO a zvyšováním hodností stávajících pilotů. Organizuje a provádí tréninkové akce v české divizi. Je vstupním kontaktem pro všechny nové členy a stálým partnerem členů stávajících. Koordinuje výcvik pilotů s jednotlivými trenéry a udržuje stálý přehled o úrovni jednotlivých členů divize a jejich potenciálu. Odpovídá za aktuálnost tréninkových materiálů. Je přímo podřízen vedení divize (CZ-DIR/CZ-ADIR).

IVAO ID:

Kontakt: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

CZ-TAC

Czech Training Assistant Coordinator

Jan Šebek

Zajišťuje veškeré dění spojené se školením a tréninkem, zejména obecné záležitosti spojené se vstupem nováčků do organizace IVAO a zvyšováním ratingu stávajících pilotů v koordinaci s vedoucím výcviku. Provádí monitoring sítě se zacílením na dovednosti a tréninkové potřeby pilotů a řídících. Je přímo podřízen vedoucímu výcviku (CZ-TC).

IVAO ID: 410763

Kontakt: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptCZ-TA2

Czech Training Advisor 2

Petr Manda


Provádí základní výcvik řídících letového provozu (ATC). Podílí se na vytváření materiálů pro piloty a ATC. Je přímo podřízen vedoucímu výcviku (CZ-TC) a jeho asistentovi (CZ-TAC).


IVAO ID: 155433

Kontakt: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript