Levé pozadí

Vítejte, Host
Uživatelské Jméno Heslo: Pamatovat si mne

[13 - 14 NOV] [CZ] LKAA 30 HOURS ONLINE 2015
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

[13 - 14 NOV] [CZ] LKAA 30 HOURS ONLINE 2015

10 Lis 2015 19:58
Vážení přátelé, piloti, řídící a všichni příznivci letectví a české divize IVAO,

stejně jako v minulých letech je pro nás ctí pro vás opět připravit 30 hodin zábavy strávené s vašimi virtuálními plechovými mazlíčky. Je na čase začít provádět motorové zkoušky, vyklepávat a leštit plechy, pucovat přístrojové desky a aktualizovat databáze. My se vám na oplátku, již tradičně v Kolíně, připravíme řídící centrum, abychom vám, pilotům, mohli poskytnout služby řízení letového provozu z jedné místnosti a přiblížili se tak o další krůček reálnému provozu.

Jelikož se tento oblíbený, každoročně největší a z minulých let velmi úspěšný event blíží mílovými kroky, rádi bychom Vás informovali, na co vše se můžete těšit! V první řadě je to nepřetržité pokrytí pečlivě vybranými a vyškolenými ATC, kteří zvládnou nápor i v té největší špičce. Aby byl Váš zážitek ještě intenzivnější, bude připraven bookovací systému plný letů dle reálných předloh. Ano, bude se jednat o speciální RFE (Real Flight Event)! V rámci propracovaného systému Vám nabídneme mnoho užitečných funkcí a to včetně letových plánů, scenerií a map českých letišť.

Chcete více informací ohledně RFE, Booking systému a dalších věcí, které pro vás připravujeme? Pak si nastavte heading na náš web a přečtete si celý článek!

Jan Šebek
Czech Event Assistant Coordinator
Czech Training Advisor 1
International Virtual Aviation Organisation
http://ivao.cz
 
Zatím nikdo nepoděkoval, buďte první !
  • Strana:
  • 1