Levé pozadí

Vítejte, Host
Uživatelské Jméno Heslo: Pamatovat si mne

Pravidla

Abychom učinili život snažší pro všechny návštěvníky a moderátory tohoto fóra, zde najdete několik jednoduchých pravidel, která byste měli všichni dodržovat: 

Repektujte ostatní - žadné flame wars, nadávky, žádné pobuřující příspěvky jen za účelem naštvání jiného uživatele, žádné veřejné ani osobní útoky. Jakékoliv chování tohoto druhu povede ke zrušení uživatelského účtu, dost možná i bez předchozího varování. Prosíme, chovejte se k ostatním slušně. 

Minimalizujte OFFTOPIC - tematika která nespadá do žádného fóra má svoje místo v části Různé / Vážně nevážně. I tak se ale prosíme pokuste diskutovat o tématech věcných a důležitých. 

Žádný warez - nabízení nelegálních warez verzí jakéhokoliv placeného nebo odpovídajícím způsobem licencovaného produktu je striktně zakázáno. Totéž platí pro různé generátory licencí, crackery, sériová čísla, "půjčování" na "omezenou dobu", apod. Jakékoliv chování tohoto druhu povede ke zrušení uživatelského účtu. Pokud něco chcete, kupte si to, autoři si to zaslouží. 

Respektujte moderátory a administrátory - jsou zde pro to, aby se Vám a všem ostatním snažili pomoci, ne proto, aby Vám ztěžovali život. 

Naučte se používat vyhledávání - systém fóra má velmi propracované možnosti vyhledávání ve fórech a příspěvcích. Pokud se chcete zeptat na nějaký problém, nebo něco konzultovat, projděte si historii, dost možná se toto téma velmi intenzivně probíralo v minulosti. 

Naučte se používat i další funkce fóra - formátování zprávy, hlasování, typy příspěvků, soukromé zprávy, editace svého příspěvku, atd. Usnadníte tak všem orientaci, čitelnost, přehlednost. 

Používejte správnou kategorii příspěvků - postujte nová témata do kategorie kam patří, případně navrhněte administrátorům či moderátorům kategorii, která dle Vašeho názoru chybí. Snažte se udržovat pořádek pro ty ostatní, kteří to po Vás budou číst. 

Pro nové téma používejte správný titulek - snažte se několika slovy popsat o co skutečně v tématu půjde, usnadníte tak všem ostatním výrazným způsobem orientaci. 

Quoting (citace) - pokud reagujete na příspěvek jiného uživatele a cítíte, i přesto že je o několik řádků výše, potřebu zahrnout jeho slova jako citaci do svého vlastního příspěvku, snažte se rozsah omezit jen na významné věty, které komentujete. Kopírování celého příspěvku je zcela zbytečné. 

V případě potřeby budou další pravidla ohlášena zde.

Jít do Kategorie